Posada Tierra Adentro 2

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Huisdieren

Locatie

    Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder de Begraafplaats van Recoleta, liggen op maar 9 minuten lopen van Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca met 8 kamers.

    Het comfortabele hotel in Purmamarca is gelegen op een korte afstand van de Cerro El Porito. Het stadscentrum van Purmamarca is te voet binnen 5 minuten te bereiken. Terminal busstation is op ongeveer 250 meter verwijderd van deze herberg gelegen.

    De aparte slaapkamers zijn voorzien van een kledingkast. De privébadkamers beschikken over een bidet, een apart toilet en een douche voor gebruik door de gasten.

    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca biedt dagelijks een heerlijk ontbijt. Los Morteros bevindt zich naast de accommodatie in Purmamarca en serveert Argentijnse maaltijden, op 5 minuten wandelen vandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca

    De aparte slaapkamers zijn voorzien van een kledingkast. De privébadkamers beschikken over een bidet, een apart toilet en een douche voor gebruik door de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto
    Familie Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Wastafels foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Keuken foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto
    Appartement op de Begane Grond

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Keuken foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Wastafels foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto
    Appartement op de Begane Grond

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Kamer foto
    Private Bathroom Queen Room

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Toiletten foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca Bedden foto
    Double Kamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Kan comfortabele Posada Tierra Adentro 2 huisdieren accepteren?
      Gasten die in comfortabele Posada Tierra Adentro 2 verblijven, kunnen hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Posada Tierra Adentro 2 Purmamarca